Jazyk:

EN

O Plzeňském Prazdroji

Pivo je český národní nápoj, jeden ze symbolů české kultury a fenomén, který proslavil Česko za hranicemi země. Plzeňský Prazdroj se stal krátce po svém založení hlavním představitelem českého pivovarnictví a nejvýznamnější českou pivovarnickou společností, a toto postavení hrdě hájí i dnes. Společnost dala světu Pilsner Urquell, první spodně kvašený ležák, který změnil tvář světového pivovarství. K plzeňské kategorii Pils se dnes hlásí dvě třetiny piv ve světě.

Vysoká kvalita, bohatá tradice a správná péče – standard našich značek

Kvalita našich piv je pro nás klíčová a zavazující. Nekompromisní zaměření na kvalitu vybudovalo dobré jméno značek i slávu společnosti Plzeňský Prazdroj. Proto i dnes vaříme z těch nejlepších surovin a podle původních receptur, které dodržují a předávají si generace našich českých sládků. Spotřebitel očekává a zaslouží si výjimečný pivní zážitek. Proto je pro nás jedno z nejdůležitějších kritérií také správná péče a způsob čepování našeho piva v hospodách. Symbolem unikátnosti české pivní kultury jsou hospody a vrcholem péče o čepované pivo jsou tzv. pivní tankovny. Našim spotřebitelům nabízíme naše značky v široké škále atraktivních balení.

Odpovědnost - oblast, která propojuje byznys a společnost

Klademe si za cíl rozvíjet své podnikání tím správným způsobem. Dosahujeme co největší úspěch, abychom mohli naplňovat očekávání našich spotřebitelů, partnerů a celé společnosti, ve které podnikáme. Efektivní nakládání s přírodními zdroji, podpora rozvoje regionů, ve kterých působíme, poskytování přesných a vyvážených informací našim spotřebitelům – to je standard, který neúprosně prosazujeme. Více informací o našich aktivitách v oblasti firemní odpovědnosti si dozvíte v naši Správě o firemní odpovědnosti.

Plzeňský Prazdroj - významný zaměstnavatel, investor a přispěvatel pro českou ekonomiku

Do rozvoje pivovarů, našich značek a zaměstnanců jsme za posledních deset let investovali více než 17 miliard korun. Náš obor, pivovarnictví, však zaměstnává odjakživa nejen sládky a pivovarské. V spolupráci s českými zemědělci, dodavateli služeb a zboží, hospodskými, restauratéry či obchodníky výrazně přispíváme k rozvoji české ekonomiky. Naši čeští dodavatelé i zákazníci mají velký podíl na našem úspěchu a naší snahou je s nimi spolupracovat dlouhodobě. Společně vytváříme 36 tisíc pracovních míst a na přímých či nepřímých daních přispíváme do veřejných rozpočtů více než 4.6 miliardami korun ročně.