Jazyk:

EN

O stránkách

Plzeňský Prazdroj je český národní symbol. Představuje pevné hodnoty, důvěru, tradici, věhlasnou kvalitu produktů i služeb a vysokou odbornost zaměstnanců. Svého renomé dosáhla společnost také díky zodpovědnému přístupu k podnikání, jehož součástí je i vedoucí role v oblasti prosazování odpovědného přístupu ke konzumaci, prezentaci a prodeji alkoholu.

V České republice je pivo jedním z nejoblíbenějších nápojů a přispívá k zpříjemnění života těch, kteří ho pijí odpovědně. Nicméně jsme si vědomi škodlivých účinků, které může mít nezodpovědné pití alkoholu na jednotlivce i celou společnost. Proto se aktivně zapojujeme do propagace odpovědného přístupu ke konzumaci alkoholu a věříme, že všechny naše aktivity spojené s podporou odpovědné konzumace mohou pozitivně ovlivnit povědomí veřejnosti a chápání této oblasti. Poskytování přesných a vyvážených informací našim spotřebitelům je jeden ze standardů, který prosazujeme.

Navíc jsme prostřednictvím průzkumu v roce 2011 zjistili, že většina pivařů sama vyhledává informace o alkoholu a dopadech jeho konzumace na lidské tělo a zdraví.

Proto jsme vytvořili tyto stránky, které poskytují informace o rizicích i přínosech pití alkoholu a kromě toho nabízí odkazy na další cenné zdroje s informacemi o pití alkoholu. Najdete zde i poslední novinky a názory na pití alkoholu.

Věříme, že tyto stránky Vám budou rádcem, pomocníkem a partnerem.